Çalışma Saatleri: 09:00 - 20:00

  Ovacık Kiralık Villalar

  35 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor

  Ovacık

  Akdeniz sahillerinin en gözde turistik bölgelerinden birisi olan Fethiye Ovacık, isminden de anlaşılacağı gibi Fethiye’nin en verimli ovalarından biri üzerine kurulmuştur. Geçmiş yıllara baktığımızda çok değil 35 yıl öncesi badem ağaçları ile bezenmiş olan tarlaların üzerine, şimdilerde oteller ve apartlar kurulmuştur. Sessiz sakin tatil geçirmeyi tercih edenler için oldukça idealdir. Son yıllarda Fethiye’nin gözde tatil beldesi haline gelmiş olan Ovacık, turizm yatırımları ve doğal güzellikleri ile tatilcilerin en çok tercih ettiği mekânlardan olmuştur. Çam ormanları içerisinde bulunan bu sakin tatil beldesi, sahile göre biraz daha serin olup, hoş bir esintisi vardır. Ovacık’ta villada tatil yapmak isteyenler Fethiye merkeze 6 km, Ölüdeniz’e ise 5 km uzaklıkta olması nedeni ile ulaşım sorunu yaşamamaktadır.

  Fethiye ile Ölüdeniz arasında yer alan ve çam ormanları içerisindeki Ovacık, ziyarete gelen misafirler için gezilebilecek her turistik mekâna yakın mesafe kolaylığı sunmaktadır. Ovacık’ta haftalık kiralık villalar ile hem rahat ve konforlu bir konaklama tercih edip, hem de istediğiniz zaman 10 dakika içerisinde Fethiye merkezine giderek gezme eğlenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Diğer yandan Ölüdeniz’e olan yakın mesafesinin sağladığı kolaylık ile de yine 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde Ölüdeniz’in durgun, sakin denizinde serinleme plajında güneşlenme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

  Fethiye Ovacık beldesi bol oksijenli temiz havası ile bilinmekte olup, buraya gelen misafirlerin konaklaması için otel, motel, pansiyon ve Ovacık’ta villa kiralama seçenekleri sunulmaktadır. Kiralık yazlık villalar bunlar arasında rahatlığı ve konforu bakımından en çok tercih edileni olup, dayalı döşeli olarak her ihtiyacınıza karşılık verecek şekilde kiralanmaktadır. Villa içerisinde bir ev için gerekli olabilecek konforlu dekorasyon eşyaları yer almaktadır. Tatilin keyfini çıkarmak için Fethiye gibi bol aktiviteli bir günün sonunda, doğa içerisinde yer alan bu villalarda sakin sessiz bir ortam ile dinlenebilirsiniz.

  Fethiye Ovacık kiralık villa ile tatil yapan misafirler, yemek ihtiyaçlarını ister bulundukları villada, isterse Fethiye beldesinde bulunan çok sayıda restoranda binbir çeşit yemek ile giderebilirler. Fethiye sahilinde bulunan restoranlar, deniz manzarası ile yemeklerinize eşsiz lezzet katarken, aynı zamanda yine bu sahilde bulunan kafeler de dilerseniz canlı müzik eşliğinde hoş vakitler geçirebilirsiniz.

  Akdeniz’in harika ikliminde deniz, güneş, kumsal üçlüsünün yer aldığı Fethiye Ovacık tertemiz havası ile sizi kendisine hayran bırakırken, doğal güzellikleri ve tarihi mekânları ile geçmişe yolculuk yapmanızı sağlayacak. Ovacık kiralık villa da tatil yapmanın ayrıcalığını yaşayan misafirler aynı zamanda sınırsız aktivite ile harika vakit geçirmektedirler. Ovacık misafirleri yamaç paraşütü, dalış ve su altı sporları, tekne ile koy ve ada gezileri, jip safari doğa yürüyüşü yaparak keyifli ve doya doya tatil yaşamaktadırlar. Ovacık kiralık villa temizlik hizmetleri eksiksiz ve zamanında yapılmakta olup müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

  E-Mail Listesi

  Mail adresinizi ekleyin yenilik ve kampanyalardan haberdar olun!

  WhatsApp Destek
  Müşteri Temsilcileri
  Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

  Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin

  Tıklayın Sizi Arayalım